Hakkımızda
    İDEAL 10 yılı aşkın bilgi birikimi işe transformator imalat ve satışı yaparak elektromekanik imalat sanayinde sektöre yön veren, yenilikçi ve dünya çapında ülkemizi başarı ile temnsil eden bir firma olmak. Elde ettiğimiz tecrübe, üretim ve kalite anlayışımızı Trafo Nüve İmalat Ürünleri ve Kompakt Trafo Merkezleri üretimine aktararak sektöre katkı sağlamayı hedefleyen firmamız, Ar-Ge çalışmaları sonucu gerekli sertifikasyonları tamamlayarak ilk önce Dağıtım trafolarında daha sonra Güç Trafolarında üretim ve satışına başlamaktadır.

    Şanlıurfa 2. Organize'de 2020 yılında faaliyete geçen yaklaşık 1.200 m2 açık alan üzerinde, 900 m2 kapoalı alana sahip işletmemizde, Yağlı Tip Dağıtım Transformatörleri, Güç Transformatörleri üretimi yapmaktadır.

    Temel amacımız, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek yüksek kalitede ürünleri müşterilerimize sunmak, üretim kapasitemizi arttırmak ve satış sonrası hizmnet kalitemizle müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkartabilmektir. Gerekli tüm kalite sertifikalarına sahip olan İDREL Trafo, Kaliteye önem veren, gelişime açık çalışmalarına tüm gücü ile devam etmektedir.

Fabrikamız
Kullanılabilir Açık Alan: 1200 m2
Kullanılabilir Kapalı Alan: 900 m2