İDEAL

TRANSFORMATÖR
Haber ve duyuru için

Başkanın Mesajı

Değerli müşterilerimiz ve paydaşlarımız;

    İDEAL TRANSFORMER, ülkemizin değerlerine, gücüne ve geleceğine güvenerek kurulduğu günden bugüne kadar teknolojiyi takip ederek yatırımlarına hız kesmeden devam eden, yalnız yurt içine değil daha çok yurt dışına trafo ve nüve ihraç ederek ülke ekonomisine katkı sağlayan işletmedir.

    Ar-Ge merkezli büyüme stratejisi kapsamında İDEAL, dünya çapında var olan tüm olumsuz ekonomik verilere inat, Şanlıurfa organize sanayi bölgesinde 2020 yılında son teknoloji ile üretime başladı. Durmadan gece gündüz çalışarak bir yıl gibi kısa sürede, Transformatör ve ekipmanları sektöründe Ülke çapında sayılı firmalar arasına girdik. Yakaladığımız bu ivme ile en kısa sürede sektörde Dünya çapında sayılı bir marka olmayı hedeflemekteyiz. Daha ilk yıllardan deneyimli kadrosu ile ülke çapında söz sahibi olmayı planlayan ve başaran İDEAL ailesi, daha büyük başarılara giden zorlu süreçleri de yetkin personel kadrosuyla hızlı bir şekilde aşacaktır.

    Bu zorlu süreçlerde siz değerli müşterilerimizin ve paydaşlarımızın bize verdiği güvenle yolumuza emin adımlarla ve kararlılıkla devam edeceğiz. Saygılarımla;


                                                    İDEAL TRANSFORMER

                                                    Yönetim Kurulu Başkanı 

                                                             Nihat YAVUZ